Detail nabídky3674/2019/Tiskař plochého tisku

Lokalita:

okr. Karviná

Náš klient působí na trhu již 25 let a specializuje se jak na domácí, tak i zahraniční trhy. V současné době proto tohoto klienta, kterým je expandující výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Tiskař plochého tisku.

Náplň práce:

Obsluha a seřízení tiskařského stroje.
Zajištění výroby dle výrobního příkazu.
Kontrola kvality tisku během tiskového procesu.
Výroba tištěných materiálů.
Dodržování standardů kvality.
Práce v nepřetržitém provoze ( 2 ranní – 2 volno – 2 noční – 2 volno)

Požadujeme:

Minimálně 4 roky praxe na strojích Hiedelberg.
SOU polygrafické – vyučení v oboru tiskař.
Vysoké pracovní nasazení.
Zodpovědný a pečlivý přístup k práci.
Ochota pracovat v nepřetržitém provozu.

Nabízíme:

Moderní pracovní prostředí včetně strojů.
Roční odměny a podíl na hospodářském výsledku.
Příplatek za přesčas 50%.
Dovolená v délce 22 dní
Příspěvek na závodní stravování a občerstvení.
Příspěvek na penzijní připojištění.
Příspěvek na finanční poradenství.
Cvičení fyziofit a služby fyzioterapeuta
Hodinová hrubá mzda dle zkušeností 150 - 175 Kč/h.

Kontakty:

Jiří Kubza, 597479237, jkubza@specialist.cz