Detail nabídky3669/2019/Skladník/ice

Lokalita:

okres Nový Jičín

Pro našeho významného klienta, kterým je zahraniční výrobní společnost hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici skladníka.

Náplň práce:

Skladování zboží, příjem či výdej, vedení skladové evidence, manipulace ve výrobě aj.
Zodpovědnost za evidenci, množstevní stavy, způsob a formu uskladnění materiálu ve skladu
Kontrola přejímaného nebo expedovaného materiálu
Zodpovědnost za správnost dokladů, příjmů, výdejů a dodacích listů
Obsluha a řízení VZV
Práce ve třísměnném provozu

Požadujeme:

Praxi na obdobné pozici
Platný průkaz VZV
Ochotu pracovat na směnný provoz
Vysoké pracovní nasazení a spolehlivost

Nabízíme:

Odpovídající finanční ohodnocení
Osobní ohodnocení a příplatek za směnnost
Možnost kariérního růstu
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na stravování
25 dní dovolené
Docházkový bonus apod.

Kontakty:

Petra Richtárová, 597 479 237, prichtarova@specialist.cz