Detail nabídky3662/2019/Plánovač výroby (okres Karviná)

Lokalita:

okr. Karviná

Pro našeho významného klienta, kterým je zahraniční výrobní společnost hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici PLÁNOVAČE VÝROBY

Náplň práce:

Kontrola požadavků od svěřených zákazníků.
Plánování svěřené oblasti výroby dle požadavků zákazníků.
Kontrola a plánování WIPu dle platných cílů závodu.
Úzká spolupráce s ostatními útvary logistiky, výroby a technologie.
Plánování v SAPu.
Koordinace skladů a toků materiálu.

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání.
Zkušenosti z výrobního závodu na obdobné pozici (logistika, nákup, zákaznický servis, apod.)
Komunikativní AJ.
Dobrá znalost MS Office (Excel).
Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost.
Samostatnost, flexibilita, dobré komunikační schopnosti
Zkušenosti s plánováním výroby výhodou.
Znalost SAP systému výhodou

Nabízíme:

Motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém.
Nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, 5 týdnů dovolené, sick days, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další).
Možnost odborného a kariérního růstu

Kontakty:

Jiří Kubza, 597479237, jkubza@specialist.cz