Detail nabídky3652/2019/Vedoucí provozu tepelného a plynového hospodářství

Lokalita:

Bruntálsko

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost, hledáme zkušeného kandidáta na pozici: Vedoucí provozu tepelného a plynového hospodářství

Náplň práce:

Zodpovědnost za organizaci, výrobu a distribuci tepla
Zajišťování chodu tepelných zdrojů pro technologii a vytápění
Zabezpečování údržby tepelných zařízení
Koordinace podřízených pracovníků (topiči, provozní zámečníci, strojníci)
Zpracovávání příslušné dokumentace

Požadujeme:

VŠ vzdělání technického směru
Znalosti v oblasti energetického zařízení, rozvodů, údržby a oprav strojních zařízení
Praxi na stejné či obdobné pozici ve výrobní společnosti
Prokazatelnou zkušenosti s vedením lidí
Zodpovědný přístup k práci, velmi dobré organizační schopnosti

Nabízíme:

Náborový příspěvek
Příspěvek na dopravu
5 týdnů dovolené
Závodní stravování
Příspěvek na penzijní připojištění aj.

Kontakty:

Zuzana Marko, 602623627, zmarko@specialist.cz