Detail nabídky3645/2019/Specialista 3D měření

Lokalita:

Novojičínsko

Pro našeho významného klienta, působícího v oblasti automotive, v současné době hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici: Specialista 3D měření.

Náplň práce:

Měření 3D výrobků v laboratoři
Provádění zkoušek dle výrobního plánu
Speciální měření dle požadavků zákazníků
Provádění výrobkových a procesních auditů
Blokování a uvolňování kusů dle požadavků výroby, kvality, logistiky aj.
Práce se systémem SAP
Řízení se směrnicemi týkající se kvality, BOZP a PO
Vyhodnocení způsobilosti měřidel (MSA)

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání technického směru
Minimálně 1 rok praxe na stejné či obdobné pozici
Zkušenost z automotive velkou výhodou
Schopnost dorozumět se anglicky alespoň v základech
Schopnost orientace v technické dokumentaci
Certifikáty v oblasti kvality či jiné velkou výhodou
Samostatnost, pečlivost, zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

Dlouhodobá spolupráce
Přístup k moderním technologiím
Flexibilní pracovní doba
Týden dovolené navíc
Roční bonus
Stravenky

Kontakty:

Zuzana Marko, 602623627, zmarko@specialist.cz