Detail nabídky3640/2019/Technolog výroby

Lokalita:

okres Karviná

Náš klient působí na trhu již více než 20 let a specializuje se jak na domácí, tak i zahraniční trhy. V současné době proto tohoto klienta, kterým je expandující výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici technolog výroby

Náplň práce:

Úzká spolupráce s majitelem společnosti a nejužším vedením.
Stanovování nových a zdokonalování technologických postupů.
Technologické změny v pracovních postupech.
Spolupráce na zvyšování kvality výroby a produktivity.
Stanovení způsobu uspořádání, průběh a sestavování technických podmínek výroby.
Práce přímo ve výrobě.
Zahraniční pracovní cesty k dodavatelům vč. školení v zahraničí.
Návštěvy veletrhů
Vedení související dokumentace.
Zodpovědnost.

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání technického směru.
AJ/NJ - minimálně úroveň B1.
Minimálně 3 roky praxe v obdobné pozici.
Kreativní přístup.
Logické a technické myšlení.
Prokazatelné předešlé zkušenosti v zlepšování technologických postupů.

Nabízíme:

Moderní pracovní prostředí včetně strojů.
Vzdělávání v interním školícím centru.
Možnost osobního rozvoje
Pružná pracovní doba (7,5 hodin).
Kvartální a roční odměny, podíl na HV.
2 dny dovolené navíc.
Příspěvek na penzijní připojištění.
Mzda: 35.000 - 45.000 Kč (dle zkušeností

Kontakty:

Jiří Kubza, 597479237, jkubza@specialist.cz