Detail nabídky3633/2019/Inženýr/ka zákaznické kvality

Lokalita:

okres Nový Jičín

Hledáme zkušené borce a zkušené borky v oblasti zákaznické kvality. Naším klientem je zahraniční společnost působící v oblasti automotive.

Náplň práce:

Sledování kvalitativních ukazatelů výrobků.
Zřizování nápravných opatření, komunikace se zákazníky.
Participace na zákaznickém auditu v rámci sériové výroby.
Tvorba PPAP, kontrolních plánů apod.
Spolupráce v rámci projektů, validace nových procesů a následné zavádění do výroby.
Udržování vztahů se zákazníky a mapování jejich potřeb, poskytování zpětné vazby, dodržování termínů.
Řešení a analýza reklamací.
Analýza příčiny vzniku problémů v kvalitě.
Audit procesů a produktů v souladu s akčním plánem.
Podpora výroby při dodržování standardů kvality (školení, komunikace, tvorba vzorků pro vizuální kontrolu).
Zlepšování standardů kvality ve výrobě a jejich aktualizace.

Požadujeme:

SŠ, VŠ vzdělání technického zaměření.
Pokročilá úroveň angličtiny – B2, plynulá komunikace.
Zkušenosti z výrobní automobilové společnosti.
Znalosti o kvalitě nástrojů, jako je PPAP, FMEA, APQP aj.
Zkušenosti s řešením problémů na základě metodiky 8D
Zkušenosti s ISO TS 16949, ISO 9001 a VDA 6.3 (minimálně 3 roky).
Schopnost týmové spolupráce
Analytické myšlení a samostatnost
VÝHODOU - NĚMECKÝ A FRANCOUZSKÝ JAZYK

Nabízíme:

Zajímavé finanční ohodnocení
Flexibilní pracovní doba
Možnost dalšího odborného vzdělávání
Bohatá nabídka benefitů - stravenky, pojištění, finanční bonusy, 25 dnů dovolené, sick days, příspěvek na dopravu).
Mzda: 35.000 - 45.000 Kč - dle zkušeností

Kontakty:

Jiří Kubza, 597479237, jkubza@specialist.cz