Detail nabídky3624/2019/Procesní inženýr

Lokalita:

Kopřivnice

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti vývoje a výroby elektroniky hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici PROCESNÍHO INŽENÝRA

Náplň práce:

Plánování pracovních postupů v souladu s interními směrnicemi a výrobními standarty u nových projektů
Zlepšování výrobních postupů u stávajících projektů
Zodpovědnost z nastavení a udržování výrobní dokumentace
Zodpovědnost za proškolení výrobních dělníků a předávání informací o technologických postupech
Zodpovědnost za evidenci a vkládání dat o technologických postupech do SAPu
Spolupodílení na zlepšování efektivity a na opatřeních vedoucí k úsporám
Podpora MSA, SPC
Zodpovědnost za PFMEA dokumentaci

Požadujeme:

Plynulá AJ
Znalost SAP výhodou
Praxe v procesním inženýrství, ideálně v oblasti elektroniky
Technické vzdělání výhodou
Organizační schopnosti
Pečlivost, přesnost, důslednost
Dobré komunikační schopnosti
Orientace na výkon

Nabízíme:

Odpovídající finanční ohodnocení a zajímavé firemní benefity
Nástup květen 2019
Zázemí mezinárodní firmy
Moderní a čisté pracovní prostředí

Kontakty:

Jan Karásek, 702 130 499, honza.karasek@specialist.cz