Detail nabídky3617/2018/Senior nákupčí

Lokalita:

okres Nový Jičín

Jste technický typ a máte zkušenosti v oblasti nákupu? Chcete se obohatit o zkušenost s prací v mezinárodní společnosti? Pro našeho významného klienta působícího v oblasti vývoje a výroby elektroniky hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici SENIOR NÁKUPČÍHO.

Náplň práce:

realizace nákupů v rámci dodavatelsko-odběratelských vztahů
řízení a zefektivňování dodavatelského řetězce, výběr nových dodavatelů
vyjednávání cen a dalších smluvních podmínek
podílení se na tvorbě nákupních strategií a jejich následná implementace
komunikace napříč odděleními společnosti

Požadujeme:

vzdělání technického směru
praxe v oblasti nákupu v technickém odvětví - automotive výhodou
komunikativní úroveň anglického jazyka
velmi dobré komunikační schopnosti
samostatnost, proaktivitu

Nabízíme:

kvartální a roční bonusy
flexibilní pracovní doba
možnost home-office
týden dovolené navíc
penzijní připojištění

Kontakty:

Zuzana Marko, 602623627, zmarko@specialist.cz