Detail nabídky3607/2018/Správce sítě

Lokalita:

Karviná

Pro našeho významného klienta, působícího v Moravskoslezském kraji, zabývajícího se výrobky do rozdílných oblastí průmyslu včetně automobilového, hledáme vhodného kandidáta na pozici Správce sítě

Náplň práce:

Budete zodpovědný za IT českého výrobního závodu zahraniční výrobní společnosti a za dílčí IT úkoly v zahraniční korporaci.
Vaším úkolem bude správa LAN a lokálních zařízení – 3 fyzických serverů a kolem 10 virtuálních Windows serverů na plaformě VMWare, scanerů, tiskáren, PC, ntb, telefonů na platformě CISCO Callmanageru a smartphonů
Řízení, sledování a udržování všech nainstalovaných systémů místní i globální infrastruktury přes Windows RDP a Solarwinds DAMEWARE
Instalování, konfigurace, testování a udržování operačních systémů, aplikace, software, hardware a nástroje pro správu systému
Proaktivní hodnocení výkonu systému a navrhování zlepšení
Udržování bezpečnosti, zálohování a redundanci, zachovávání důvěrnosti
Zajištění, aby byly uplatňovány správné postupy, dodržovány zásady, zákony a předpisy
Školení uživatelů o nových technologiích, systémech a aplikacích
Komunikovat a jednat proaktivně mezi jednotlivými odděleními

Požadujeme:

VŠ vzdělání v oboru IT
AJ na úrovní B2 nutností
Zkušenost s instalací, konfigurací, řešením IT systémů, hardwaru a aplikací
Vynikající znalosti v oblasti IT a výpočetní techniky
Silné interpersonální a organizační schopnosti, bezúhonnost
Analytické myšlení, dovednost řešit problémy

Nabízíme:

Práci v klidném a přátelském prostředí
Dobrý pocit z toho, že Vaše práce má smysl
Stravenky, Flexi pasy, firemní akce
Motivující nástupní mzda
Motivační program: mimořádné odměny, jazykové vzdělávání
Zázemí mezinárodní švýcarské firmy s dlouholetou tradicí

Kontakty:

Jan Karásek, 702 130 499, honza.karasek@specialist.cz