Detail nabídky3606/2018/Samostatná účetní

Lokalita:

okres Frýdek-Místek

Pro našeho klienta, kterým je zahraniční výrobní společnost v současné době hledáme samostatnou účetní.

Náplň práce:

Kontrola a zpracování účetnictví, včetně finančních výkazů
Účtování závazků, pohledávek, bankovních výpisů, pokladny, zásob, dohadných položek, časového rozlišení atd.
Kontrola dokladů, objednávek, dodržování platebních podmínek
Vedení agendy majetku
Příprava přiznání k DPH
Spolupráce na měsíčních a ročních uzávěrkách
Komunikace s auditory, daňovými poradci
Spolupráce na přípravě rozpočtů, vyhodnocení, analýz atd.

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
Zkušenosti z výrobní společnosti podmínkou
Velmi dobrá znalost zákona o účetnictví, účetních standardů, zákona o DPH, zákona o daních z příjmů
Znalost účtování všech oblastí “v podvojném účetnictví“ (zásoby, majetek, pohledávky, závazky, platby, přecenění atd.)
Znalost tvorby standardních finančních výkazů, výkaz zisků a ztrát, rozvaha, cash flow (výkaz o peněžních tocích)
Znalost AJ – alespoň mírně pokročilá úroveň
Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a týmový duch

Nabízíme:

Přátelský kolektiv
Flexibilní pracovní doba
Stravenky
Dovolená navíc

Kontakty:

Petra Richtárová, 597 479 237, prichtarova@specialist.cz