Detail nabídky3602/2018/Specialista péče pro německé zákazníky

Lokalita:

okr. Karviná

Náš klient působí na trhu již více než 20 let a specializuje se jak na domácí, tak i zahraniční trhy. V současné době proto tohoto klienta, kterým je expandující výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Referent/ka zákaznického servisu s němčinou.

Náplň práce:

Každodenní mluvená i písemná komunikace se zákazníkem v německém jazyce
Příprava a kontrola podkladů pro smlouvy (kalkulace, nabídkový dopis, objednávka)
Úzká spolupráce a komunikace napříč celou společností
Evidence a kontrola zakázek v IS

Požadujeme:

SŠ, VŠ vzdělání
Aktivní znalost německého jazyka
Pokročilá znalost MS Office
Výborné komunikační dovednosti
Smysl pro týmovou práci
Rychlost, přesnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

Dovolená navíc
Kvartální odměny
Příspěvek na penzijní připojištění
Příspěvek na finanční poradenství
Příspěvek na stravování
Firemní akce

Kontakty:

Jiří Kubza, 597479237, jkubza@specialist.cz