Detail nabídky3599/2018/Administrativní asistent/ka pro přepis dat s AJ

Lokalita:

okres Frýdek-Místek

Našim klientem je zahraniční výrobní společnost, pro kterou momentálně hledáme vhodného kandidáta/ku jako administrativní podporu pro přepis dat do nového informačního systému.

Náplň práce:

Zodpovědnost za přepis dat do nového ERP systému
Podstoupení školení na nový informační systém a následně proškolení ostatních zaměstnanců společnosti (key user)
Správa a kontrola těchto dat
Reporting a úzká spolupráce se zahraničním IT manažerem
Spolupráce s dalšími manažery a zaměstnanci napříč celou společností
Každodenní komunikace v anglickém jazyce (ať už písemná, tak i ústní)

Požadujeme:

Pokročilá znalost EXCEL - PODMÍNKA!
Pokročilá znalost anglického jazyka (denní komunikace)
SŠ, VŠ ideálně ekonomického směru
Pečlivost, zaměření na detail a zodpovědnost
Samostatnost a zaměření na práci s čísly
Analytické myšlení a "selský" rozum
Aktivní přístup a týmovost

Nabízíme:

Odpovídající mzdové ohodnocení
Pružná pracovní doba
Stravenky
Dovolená navíc

Kontakty:

Petra Richtárová, 597 479 237, prichtarova@specialist.cz