Detail nabídky3598/2018/Facility manager

Lokalita:

Ostravsko

Naším klientem je zavedená společnost (služby) s dlouholetou historií, která úspěšně podniká na českém trhu. Po několika letech v souvislosti s kariérním posunem interního kandidáta v současné době hledáme zkušeného Facility manažera, který nerozumí jen technické stránce, má zkušenosti s vedením lidí, ale také s provozní ekonomikou.

Náplň práce:

Vedení a zodpovědnost za tým techniků a specialistů (cca 35ti členný tým)
Motivace, hodnocení a kontrola dodržování plánů (náklady, kvalita, rychlost, ekonomická stránka aj.)
Pravidelný reporting vedení společnosti, měsíční reporting v anglickém jazyce
Úzká spolupráce s jinými odděleními a divizemi společnostmi
Zodpovědnost za celkovou dlouhodobou strategii tohoto oddělení atd.

Požadujeme:

VŠ vzdělání technického směru (stavební vzdělání výhodou)
Zkušenosti na manažerské pozici s řízením lidí
Zkušenosti s provozní ekonomikou, controllingem a kontrolou finančních plánů
Aktivní znalost angličtiny (alespoň B1)
Manažerské dovednosti, leadership a přirozená autorita
Důslednost a pečlivost
Výborné komunikační a koordinační dovednosti

Nabízíme:

Práce ve stabilní společnosti
Automobil i k soukromým účelům
Zajímavé finanční ohodnocení
Roční bonusy
Možnost dalšího vzdělávání
25 dní dovolené
Příspěvek na stravování aj.

Kontakty:

Petra Richtárová, 597 479 237, prichtarova@specialist.cz