Detail nabídky3593/2018/Elektroinženýr - projektový manažer pro start_up

Lokalita:

Český Těšín

Naším klientem je polská společnost, která založila v ČR svou novou pobočku. Pro tento start -up hledáme aktivního a samostatného člověka, který je ochoten se učit nové věci a podílet se na nových projektech. Vzdělání a praktické znalosti v oblasti ELEKTRO jsou nepřekročitelnou podmínkou.

Náplň práce:

Zodpovědnost za realizaci elektroinstalací (rozvody, sítě, rozvaděče, transformátory, klimatizace) v průmyslových podnicích ČR a v příhraniční oblasti Polska /greenfield,brownfield).
Spoluúčast na technických řešeních a spolupráce s kolegy z mateřské firmy v Polsku.
Komunikace a jednání se zákazníky.
Řešení problémů a jednání o vícepracích.
Vyhledávání obchodních příležitostí a sledování výběrových řízení a práce na nabídkách.

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání v oboru PODMÍNKOU, včetně vyhl. 50, ideálně paragraf 8 /v případě nižšího paragrafu se očekává připravenost doplnit tento kvalifikační požadavek).
Zkušenosti s projektovým managementem a realizacemi technických projektů.
AJ na komunikativní úrovni.
AUTOCAD 2D - schopnost udělat úpravy ve výkresu.
ŘP sk.B.
Hledáme důkladného, pečlivého, spolehlivého a loajálního zaměstnance.
Vyžadujeme samostatnost, schopnost se rozhodovat (ale ne ukvapeně), orientaci na výsledek a zákazníka, připravenost se učit a cestovat.

Nabízíme:

Možnost se podílet na start-up v ČR.
Možnost se dále vzdělávat rozvíjet v daném oboru.
Odpovídající mzdové ohodnocení, automobil i k osobnímu použití.
Firemní benefity.

Kontakty:

Jindřiška Karásková, 597 479 237, jkaraskova@specialist.cz