Detail nabídky3589/2018/Technik kvality

Lokalita:

Těšínsko

Náš klient působí na trhu již více než 20 let a specializuje se jak na domácí, tak i zahraniční trhy. V současné době proto tohoto klienta, kterým je expandující výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technika kvality

Náplň práce:

Dodržování průmyslových metod inženýrství ve výrobní společnosti
Účast na projektových schůzkách
Technická podpora pro výrobu
Řešení interních i externích reklamací
Kontrola spouštění nápravných a preventivních opatření, ověřování efektivity
Podpora při zavádění nápravných opatření v kvalitě
Úzká spolupráce s ostatními týmu ve společnosti atd.

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
Zkušenost s kvalitou ve výrobním prostředí
Automotive výhodou
Organizační a technické dovednosti
Samostatnost a spolehlivost
Praxe v zavádění systému jakosti výhodou

Nabízíme:

Práce v perspektivní firmě
Zkrácená prcovní doba
Kvartální a roční odměny
Jazykové vzdělávání
Příspěvek na stravování
Firemní akce atd.

Kontakty:

Petra Richtárová, 597 479 237, prichtarova@specialist.cz