Detail nabídky3586/2018/Technický poradce - obchodník

Lokalita:

Ostravsko a okolí

Naším klientem je zavedená obchodní společnost, která dodává produkty potřebné pro provoz firem tj. od šroubků a nářadí až po ochranné pomůcky a průmyslovou chemii. Pro region Ostravska hledáme zkušeného obchodníka, který je pro-zákaznicky orientovaný, má sebekázeň a sebeřízení, a který dokáže ocenit kulturu firmy rodinného typu a určitou svobodu v organizaci své práce.

Náplň práce:

Péče o stávající a klíčové zákazníky (80 firem).
Akviziční činnost.
Zodpovědnost za realizaci obchodních případů.
Technické poradenství.
Zpracování nabídek a evidence objednávek v CRM.
Řešení reklamací.

Požadujeme:

Prokazatelná předchozí obchodní praxe a výsledky.
Prozákaznický přístup a obchodní dovednosti.
ŘP sk. B.
Technické myšlení.
Hledá se osoba, která chce skutečně pracovat a která chápe, že obchodní výsledky vyžadují komunikaci se zákazníkem, schopnost naslouchat a respektovat jeho přání a představy. Důležitým předpokladem úspěchu a setrvání ve firmě je schopnost sebeřízení, kázně, důslednosti.

Nabízíme:

Odpovídající mzdové ohodnocení - fixní a variabilní část ve vazbě na výsledky
Služební auto
Rodinná atmosféra firmy

Kontakty:

Jindřiška Karásková, 597 479 237, jkaraskova@specialist.cz