Detail nabídky3583/2018/Vývojový inženýr pro energetická zařízení

Lokalita:

okres Frýdek - Místek

Naším klientem je dynamická zahraniční společnost s přátelskou kulturou, která se zabývá designem a výrobou technických řešení. Díky rozvoji a rozrůstání společnosti v současné době hledáme vývojového inženýra pro energetická zařízení.

Náplň práce:

Zodpovědnost za mechanický vývoj a konstrukci energetických zařazení
Úzká spolupráce zejména s ostatními kolegy z vývoje, včetně celého projektového týmu
Optimalizace stávajících produktů a jejich inovace
Denní komunikace v anglickém jazyce
Občasné cestování do zahraničí za klienty
Podílení se na nově vytvořené technologické platformě aj.

Požadujeme:

VŠ vzdělání - ideálně strojírenství či energetika
Min. 2 roky praxe v oblasti vývoje produktů (zakázková výroba)
Pokročilá znalost AJ na úrovni min. B2
Znalost konstrukce ve 3D
Koncepční myšlení, samostatnost a zodpovědnost
Aktivní přístup, kreativita a flexibilita

Nabízíme:

5 týdnů dovolené
13. plat
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Flexibilní pracovní doba
Stravenky
Vzdělávací kurzy, školení (individuální rozpočet na osobnostní růst)
Občerstvení na pracovišti
Firemní akce

Kontakty:

Petra Richtárová, 597 479 237, prichtarova@specialist.cz