Detail nabídky3567/2018/Inženýr/ka dodavatelské kvality

Lokalita:

okres Nový Jičín

Pro zahraniční výrobní společnost s otevřenou firemní kulturou hledáme inženýra/rku dodavatelské kvality. Pokud máte zájem stát se součástí mezinárodního týmu a budovat kvalitní vztahy v kvalitě, reagujte na inzerci. Sdělíme Vám maximum informací.

Náplň práce:

Budování dodavatelské báze,
komunikace dominantně se zahraničními dodavateli,
monitoring a zlepšování kvality dodavatelů,
spolupráce s projektovými a vývojovými týmy,
procesní nastavení v oblasti dodavatelské kvality.

Požadujeme:

SŠ, VŠ vzdělání technického směru,
znalost dodavatelských auditorských technik a nástrojů kvality,
silné komunikační schopnosti v angličtině,
osobnostní nastavení pro win-win strategii v rámci jednání a vyjednávání,
pro-aktivita a týmovost.

Nabízíme:

Zajímavé finanční ohodnocení,
týden dovolené navíc,
flexibilní pracovní doba,
stravování, caffeterie,
penzijní připojištění.

Kontakty:

Hana Mihulová, 597 479 237, hmihulova@specialist.cz