Detail nabídky3561/2018/Senior finanční analytik (Business Partner)

Lokalita:

okres Nový Jíčín

Baví Vás tvořit finanční analýzy? Mluvíte plynně anglicky a rádi byste tento jazyk denně využívali? Dokážete být partnerem manažerům? Pro našeho významného klienta, kterou je zahraniční výrobní společnost s velmi otevřenou firemní kulturou, v současnosti hledáme vhodného kandidáta na pozici Finančního analytika.

Náplň práce:

Vašim úkolem bude tvořit analýzy, poskytovat finanční podporu a efektivněji vynakládat finance ve společnosti
Sledování a vyhodnocování finančního vývoje organizace
Kontrola a analýza nákladů organizace
Hodnocení efektivnosti a návratnosti investic
Posuzování finančních rizik a příležitostí
Úzká spolupráce se zahraniční mateřskou společností včetně jiných poboček ve světě atd.

Požadujeme:

VŠ vzdělání ekonomického směru
Zkušenosti s controllingem a finančními analýzami ve výrobní společnosti
Anglický jazyk minimálně na úrovni B2
MS Office a SAP na pokročilé úrovni
Komunikativní a přesvědčovací schopnosti
Strategické myšlení a možnost věci dělat lépe a jinak
Preciznost, dobrá orientace a cit pro čísla

Nabízíme:

Zajímavé finanční ohodnocení
Týden dovolené navíc
Cafeterie
Penzijní připojištění
Možnost práce na Home office atd.

Kontakty:

Petra Richtárová, 597 479 237, prichtarova@specialist.cz