Detail nabídky3559/2018/Vývojový inženýr - testovací laboratoř (spalování)

Lokalita:

Okres Frýdek-Místek

Pro našeho významného klienta, stabilní zahraniční společnost s vysoce rozvinutou firemní kulturou, hledáme vhodného kandidáta na nově vytvořenou pozici Vývojového inženýra, který se bude podílet na vývoji technologických zařízení.

Náplň práce:

Hlavním úkolem bude založení a nastavení laboratoře pro testování a simulování spalovacích a souvisejících procesů
Simulace a analýzy spalovacích procesů.
Návrhy nových procesů, služeb a produktů v dané oblasti.
Zodpovědnost za vytváření technické dokumentace.
Optimalizace produktů, jejich vývoj, vytváření prototypů, zajišťování rizik.
Kooperace s různými projektovými týmy, zejm. R&D.
Denní komunikace napříč odděleními, s kolegy v zahraničí a partnery projektů.

Požadujeme:

VŠ vzdělání v technickém oboru
Minimálně 3letá praxe v oblasti konstrukce zejména termodynamika, spalování a energetika.
Zkušenosti s nástroji Fluent, OPenFoam, Matlab, PPSD.
Anglický jazyk (min. úroveň B2) - každodenní komunikace v angličtině.
Ochota cestovat (cca 4 týdny v roce).
Očekává se osoba s koncepčním myšlením, orientovaná na výkon a výsledek, kreativní, zdravě sebevědomá a s respektem k druhým lidem.

Nabízíme:

Odpovídající finanční ohodnocení.
13. plat.
5 týdnů dovolené.
Flexibilní pracovní doba.
Příspěvky na PP/ŽP/stravování.
Vzdělávání zaměřené na další profesní pro rozvoj zaměstnance.
Zázemí silné nadnárodní společnosti s příjemným pracovním a kooperujícím prostředím.

Kontakty:

Petra Richtárová, 597 479 237, prichtarova@specialist.cz