Detail nabídky3543/2018/Vedoucí technologie vstřikování plastů

Lokalita:

Ostravsko

Naším klientem je zahraniční společnost působící v oblasti automobilového průmyslu. Hledáme kandidáta s technickými znalostmi a manažerskými dovednostmi, který má ambice rozjíždět nové projekty, motivovat a rozvíjet svůj tým.

Náplň práce:

Vedení týmu,
optimalizace výrobní technologie, dovybavení, zprovoznění,
nastavení výrobního procesu a definování výrobní kapacity,
řízení projektů v předvýrobní fázi,
řešení technologických problémů,
zodpovědnost za interní trénink seřizovačů,

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání,
5 let praxe v oblasti technologie vstřikování plastů,
manažerské zkušenosti výhodou,
znalosti a praxe v oblasti automatizace,
komunikativní znalost AJ.

Nabízíme:

Atraktivní finanční ohodnocení + bonusy,
dovolená 5 týdnů,
dotované stravování.

Kontakty:

Hana Mihulová, 597 479 237, hmihulova@specialist.cz