Detail nabídky3537/2018/Specialista 3D měření

Lokalita:

okres Vsetín

Pro našeho významného klienta, kterou je velká zahraniční společnost zabývající se výrobou dílů pro automobilový průmysl v současné době hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici Specialista 3D měření.

Náplň práce:

měření 3D výrobků v laboratoři
provádění zkoušek dle výrobního plánu
speciální měření dle požadavků zákazníků
provádění výrobkových a procesních auditů
blokování, scrapování a uvolňování kusů dle požadavky výroby, kvality, logistiky aj.
Práce se systémem SAP
řízení se směrnicemi týkající se kvality, BOZP a PO
vyhodnocení způsobilosti měřidel (MSA)

Požadujeme:

SŠ vzdělání technického směru
Angličtina alespoň na mírně pokročilé úrovni
Zkušenosti z automotive podmínkou
Minimálně 1 rok praxe na téže pozice
Certifikáty v oblasti kvality či jiné velkou výhodou
Znalost čtení technické dokumentace
Samostatnost, pracovitost, pečlivost a týmovost

Nabízíme:

Práci v rozvíjející se mezinárodní společnosti
Flexibilní pracovní doba
Roční bonus, bonus za věrnost
Stravenky
5 týdnů dovolené

Kontakty:

Petra Richtárová, 597 479 237, prichtarova@specialist.cz