Detail nabídky3536/2018/Personální konzultant/ka (recruiter)

Lokalita:

Ostrava

PŘIDEJ SE K NÁM!:) Jsme malá česká personální agentura, která se zabývá zejména vyhledáváním a výběrem vhodných kandidátů na pozice specialistů a manažerů v Moravskoslezském kraji. Do našeho týmu v současné době hledáme novou posilu - Personálního konzultanta/ku.

Náplň práce:

Vaším úkolem bude obsazovat rozličné klíčové pozice (specialisty a manažery) pro naše firemní klienty, tj. hledat a oslovovat vhodné kandidáty, provádět výběrové pohovory, komunikovat se zájemci o práci stejně jako s personalisty a manažery firem.
Vaší zodpovědností bude správa a péče o databázi firem a uchazečů o práci.
Dalším prostorem pro Vaši realizaci budou rozličné projekty zaměřené na vzdělávání, psychodiagnostiku nebo rozvoj zaměstnanců.

Požadujeme:

KOHO CHCEME DO TÝMU?
Máte jasno v tom, co chcete dělat?
Uvědomujete si, že práce v personální agentuře není jen práce s lidmi, ale že je to práce se zákazníky a především obchod?
Je pro Vás důležité dosahovat plánovaných cílů a dokážete zvládat překážky při jejich dosahování?
Máte sebereflexi vlastního výkonu a usilujete se stále zlepšovat a stát mistrem v náboru a hodnocení kandidátů?
Umíte pracovat s informacemi? Rozlišovat podstatné od méně důležitého, propojovat a porovnávat různé informace?
Máte cit pro jednání s lidmi? Dokáže chápat potřeby firemního zákazníka a uchazečů o práci? A zůstat objektivní?
Jste kamarádi se sociálními sítěmi a běžným kancelářským SW? Pokud jste si odpověděli na výše uvedené otázky ANO a ovládáte AJ slovem a písmem, máte výborné komunikační dovednosti, SŠ nebo VŠ vzdělání, chuť a odhodlání dlouhodobě pracovat v naší společnosti, napište nám.

Nabízíme:

Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení vázané na prokazatelné výsledky.
Nástup možný ihned
Týden dovolené navíc.
Stravenky, ošatné, firemní vzdělávání, penzijní připojištění atd.

Kontakty:

Petra Richtárová, 597 479 237, prichtarova@specialist.cz