Detail nabídky3531/2018/Projektový inženýr v oblasti energetiky

Lokalita:

Bruntálsko

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektového inženýra v oblasti energetiky.

Náplň práce:

Vedení, řízení a koordinace projektů.
Vyhledávání a jednání s dodavateli v oblasti energetických technologií a zařízení.
Vytváření návrhů technických a dispozičních řešení a jejich modernizace.
Vypracování technické dokumentace a technických zadání.

Požadujeme:

Praxe na obdobné pozici min 3 roky.
Komunikativní znalost AJ. (NJ výhodou)
Uživatelská znalost s konstrukčním SW.
Samostatnost, odpovědnost, technické myšlení.

Nabízíme:

Stabilní zázemí v prosperující společnosti.
25 dnů dovolené.
Možnost dalšího vzdělávání.
Příspěvek na PP.
Závodní stravování.
Možnost profesního růstu.

Kontakty:

Petra Richtárová, 597 479 237, prichtarova@specialist.cz