Detail nabídky3525/2018/Vedoucí technologie vstřikování plastů

Lokalita:

Střední Morava

Pro našeho významného klienta - zahraniční výrobní společnost hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na pracovní pozici Technolog vstřikování plastů pro automobilový průmysl.

Náplň práce:

Vedení menšího týmu (3 přímí podřízení a 9 nepřímých)
Vytváření technologických postupů
Zodpovědnost za technickou dokumentaci
Zodpovědnost za zlepšování technologických procesů
Zajištění postupů a opatření ke zvyšování kvality
Udržení technologické úrovně výroby
Podílení se na školení pracovníků

Požadujeme:

VŠ/SŠ vzdělání technického směru
Znalost technologie vstřikování plastů
Praxe v oblasti technologie vstřikování plastů na obdobné pozici
Praxe v seřizování a nastavování vstřikovacích strojů a robotů
AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

Odpovídající mzdové ohodnocení
Možnost dalšího vzdělávání
Jazykové vzdělávání
Firemní benefity jako pružná pracovní doba, firemní akce, stravenky aj.

Kontakty:

Hana Mihulová, 597 479 237, hmihulova@specialist.cz