Detail nabídky3518/2018/Produktový inženýr

Lokalita:

Okres Frýdek - Místek

Baví Vás rozmanitá práce? Máte zkušenosti s procesním, produktovým či projektovým vedením? Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblasti strojírenského průmyslu, hledáme vhodného kandidáta pro pozici Produktového inženýra, který bude zodpovědný za vedení celého projektu od A do Z včetně procesního zpracování.

Náplň práce:

Zodpovědnost za úspěšný start a implementaci nových projektů.
Plánování projektů a jeho jednotlivých stádií (od prvotního zájmu zákazníka až po realizaci do výroby).
Zodpovědnost za technickou dokumentaci a pracovní postupy.
Úzká spolupráce se zaměstnanci napříč firmou.
Dohled nad plněním plánu projektu a reporting.
Jednání se zákazníky.
Denní komunikace s nadřízeným a zákazníky v anglickém jazyce.

Požadujeme:

Anglický jazyk, min. úroveň B2.
VŠ nebo SŠ strojírenské zaměření a adekvátní analogická praxe.
Výborné organizační a komunikační dovednosti.
Samostatná osobnost s proaktivním přístupem.
Systematičnost a plánovitý přístup.

Nabízíme:

Odpovídající mzdové ohodnocení.
Individuální rozvoj a možnost profesního růstu.
Pružná pracovní doba.
Stravenky.

Kontakty:

Jindřiška Karásková, 597 479 237, jkaraskova@specialist.cz