Detail nabídky3509/2018/LEAN Manažer

Lokalita:

Okres Nový Jičín

Máte zkušenosti z oblasti procesního inženýrství a LEAN? Zkratky jako 5S, PFEP, Kanban, Kaizen, VSM, pro Vás nejsou sprostá slova? Máte praxi se řízením projektů a optimalizací výroby? Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblasti automotive, hledáme kandidáta Pro pozici LEAN Manažera se zaměřením na spouštění nových projektů.

Náplň práce:

Zeštíhlování výroby dle metodiky LEAN.
Zodpovědnost za úspěšnou implementaci nových produktů.
Vedení a motivace týmu technologů.
Příprava rozpočtů, kontrola jejich čerpání a schvalování výdajů.
Komunikace napříč odděleními a zodpovědnost za plynulé a správné plynutí informačních toků.
Nastavení a rozvoj standardů pro připravenost a načasování výroby.

Požadujeme:

Adekvátní analogická praxe (ideální z oblasti automotive).
Znalost LEAN a Launch procesů.
Komunikativní znalost angličtiny.
Velmi dobré komunikační dovednosti a schopnost vést tým.
Vysokou míru sebeřízení, pozitivismu k řešení situací a umění stanovit si priority.

Nabízíme:

Bonusový systém.
Široká škála zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na dopravu,PP, stravování atp.).
Pružná pracovní doba.
25 dní dovolené.

Kontakty:

Hana Mihulová, 597 479 237, hmihulova@specialist.cz