Detail nabídky3474/2018/Manažer/ka logistiky

Lokalita:

Karvinsko

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost, která se zabývá výrobou součástek pro široké spektrum průmyslů, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Manažera/ku logistiky.

Náplň práce:

Koordinace a řízení projektů společnosti v oblasti logistiky a skladování.
Nastavování a optimalizace materiálových a informačních toků.
Zodpovědnost za vytváření a realizaci přístupů 5S v rámci skladového hospodářství.
Zodpovědnost za expedice hotových výrobků dle požadavků zákazníka.
Objednávání přepravy výrobků k zákazníkům a sesterským společnostem, komunikace s dopravci.
Plánování inventur zásob komponentů a hotových výrobků a zodpovědnost za jejich provádění.
Průběžné sledování toku materiálu v rámci firmy a realizace opatření vedoucích ke zefektivnění v souladu s lean manufacturing.
Spolupráce s procesními inženýry výroby, nákupčími, SDE a výrobními plánovači.
Zodpovědnost za vytvoření a udržování veškeré dokumentace související s chodem materiálového hospodářství firmy.
Vedení a motivování podřízených pracovníků.

Požadujeme:

Komunikativní znalost AJ (min B2).
Analogickou zkušenost z oblasti logistiky, řízení toku zásob a materiálů.
Zkušenost s vedením a motivací lidí.
Znalost SAPu (výhodou).
Proaktivnost, samostatnost, dobré analytické myšlení.
Komunikační a organizační dovednosti, schopnost realizovat nové nápady.

Nabízíme:

Služební automobil (možnost využití pro osobní účely).
25. dnů dovolené.
Flexibilní pracovní doba.
Odpovídající finanční ohodnocení.
Dotované stravování.
Zázemí silné a stabilní společnosti.

Kontakty:

Barbora Tabášková, 597479237, btabaskova@specialist.cz

Souhlasím s uchováváním, správou a zpracováním mých osobních údajů dle aktuální platné legislativy o ochraně osobních údajů.