Detail nabídky3461/2018/Technolog

Lokalita:

Okres Karviná

Pro našeho klienta, výrobní společnost, která působí v oblasti automotive, aktuálně hledáme vhodného kandidáta na pozici Technologa.

Náplň práce:

Zavádění nové výroby, nových výrobních postupů a realizace vzorkování.
Zpracovávání technologických postupů a související výrobní dokumentace.
Navrhování uspořádání pracovního místa.
Optimalizace výrobních procesů s cílem minimalizace výrobních nákladů.
Spolupráce s oddělením údržby na tvorbě předpisů TPM.
Spolupráce při tvorbě nákladových kalkulací a při tvorbě rozpočtů.
Kontrola dodržování technologické kázně a kvality vyráběných dílů.
Řešení preventivních a nápravných opatření k zamezení výroby zmetků a výskytu zákaznických reklamací
Řešení a odstraňování problémů při běžné výrobě.
Spolupráce při výběru a hodnocení dodavatelů nástrojů, zařízení a služeb pro potřeby výroby.
Spolupráce při zaškolování pracovníků výroby.

Požadujeme:

Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici.
Praktické zkušenosti se zaváděním výrobních technologií ve strojírenské výrobě.
Znalost principů štíhlé výroby – 5S, Lean 6 SIGMA, MUDA, SMED.
Základní praxe v konstrukci (AutoCad, popř. jiný SW - Pro/Engineer apod.).
Komunikativní znalost anglického jazyka slovem i písmem.
Samostatnost, flexibilita, preciznost, rozhodnost, ochota nést zodpovědnost.
Odolnost vůči stresu, systémovost, analytické myšlení.

Nabízíme:

Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti s více než stoletou tradicí a dlouhodobou pracovní perspektivou.
Moderní technologické vybavení.
Možnost profesního rozvoje a seberealizace.
Zajímavé finanční ohodnocení.
Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců.
Nárok na dny dovolené navíc v závislosti na délce trvání pracovního poměru.
Závodní stravování s nadstandardním příspěvkem.

Kontakty:

Barbora Tabášková, 597479237, btabaskova@specialist.cz

Souhlasím s uchováváním, správou a zpracováním mých osobních údajů dle aktuální platné legislativy o ochraně osobních údajů.