Detail nabídky3459/2018/Mistr elektroúdržby

Lokalita:

okr. Karviná

Náš klient působí na trhu již více než 20 let a specializuje se jak na domácí, tak i zahraniční trhy. V současné době proto tohoto klienta, kterým je expandující výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Mistra elektroúdržby.

Náplň práce:

Řízení oblasti údržby a příp. zastupování
Zodpovědnost za nákup zařízení a náhradních dílů
Příprava plánů údržby za oblast elektro a elektroniky
Spolupráce při řešení problémů ve výrobě
Vedení týmu elektrikářů a elektroniků
Zajištění odstraňování nedostatků z elektro revizí
Spolupráce s odděleními kvality, výroby, plánování atd.

Požadujeme:

SŠ vzdělání s elektro zaměřením (mechanik, elektronik aj.)
Praxe na obdobné pozici
Znalost a platnost vyhlášky č. 50/1978 Sb., min. §6
Znalost AJ nebo NJ
Znalost práce na PC (MS OFFICE)
Technické povědomí, schopnost pracovat s technickou dokumentací
Zkušenost s vedením týmu min. 3 roky
Organizační a komunikační dovednosti
Odolnost vůči stresu a zátěži

Nabízíme:

Zajímavé finanční ohodnocení vč. kvartálních a ročních odměn
Jazykové a odborné vzdělávání
Příspěvek na stravování, penzijní pojištění, finanční poradenství
Dovolená v délce 22 dnů aj.

Kontakty:

Kamila Zabavíková, 597 479 237, kzabavikova@specialist.cz

Souhlasím s uchováváním, správou a zpracováním mých osobních údajů dle aktuální platné legislativy o ochraně osobních údajů.