Detail nabídky3458/2018/JUNIOR pomocná účetní - fakturantka

Lokalita:

okres Frýdek-Místek

Naším klientem je zahraniční (evropská) společnost dlouhodobě působící v Moravskoslezském kraji. Předmětem její činnosti je strojírenská výroba. V tuto chvílí do této společnosti hledáme účetní asistentku - fakturantku.

Náplň práce:

Vystavování faktur
Zodpovědnost za vedení pokladny
Evidence přijatých faktur
Zodpovědnost za archivaci všech dokladů
Přijaté faktury a jejich párování s objednávkou a dodacím listem
Příprava podkladů pro účtování apod.

Požadujeme:

SŠ vzdělání - ekonomického směru
Dobrá znalost Excelu
Orientace v účetnictví, DPH aj.
Aktivní přístup
Samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
Týmový duch

Nabízíme:

Nástup možný ihned
Odpovídající mzda
Dovolené 25 dnů
Stravenky aj.

Kontakty:

Petra Richtárová, 597 479 237, prichtarova@specialist.cz

Souhlasím s uchováváním, správou a zpracováním mých osobních údajů dle aktuální platné legislativy o ochraně osobních údajů.