Detail nabídky3451/2018/PLC programátor - bez dlouhodobého cestování

Lokalita:

Frýdecko - Místecko

Máte-li zájem pracovat v zakázkové výrobě a je Vám blízká oblast PLC programování a systému SCADA, jste koopeartivní a občas si rádi uděláte výjezd na služební cestu, pak je tu příležitost pro Vás...Hledáme šikovného PLC programátora, který rozšíří oddělení automatizace.

Náplň práce:

Práce v osmičlenném týmu v rámci oddělení automatizace
Tvorba PLC programů a systémů SCADA dle kritérií zakázek
Poskytování vzdálené podpory site inženýrům
Spolupráce s odděleními napříč společností
Pracovní cesty nízké četnosti (cca 1 týden 1X za 2 měsíce)

Požadujeme:

VŠ vzdělání
Dobrá znalost programování PLC a SCADA aplikací
Angličtina na komunikativní úrovni – užití na denní bázi
Zkušenost s PLC programováním
Smysl pro týmovost
Ochota občas cestovat

Nabízíme:

Práce v nadnárodní společnosti s vysokou firemní kulturou
13. plat
Vzdělávací kurzy, školení, firemní akce
Dovolená 5 týdnů
Mobilní telefon, notebook
Stravenky

Kontakty:

Hana Mihulová, 597 479 237, hmihulova@specialist.cz

Souhlasím s uchováváním, správou a zpracováním mých osobních údajů dle aktuální platné legislativy o ochraně osobních údajů.