Detail nabídky3443/2018/Vývojový konstruktér

Lokalita:

Okres Frýdek-Místek

Pro našeho významného klienta, stabilní zahraniční společnost s vysokou firemní kulturou, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vývojového inženýra, který se bude podílet na vývoji technologických celků.

Náplň práce:

Vyváření 3D návrhů vývoje technických řešení.
Zodpovědnost za vytváření technické dokumentace.
Optimalizace produktů, jejich vývoj, vytváření prototypů, zajišťování rizik.
Kooperace s různými projektovými týmy, zejm. R&D.
Denní komunikace napříč odděleními, s kolegy v zahraničí a partnery projektů.

Požadujeme:

VŠ vzdělání v technickém oboru, nebo SŠ s adekvátní zkušeností.
Minimálně dvouletá praxe v oblasti konstrukce.
Znalost 3D Softwaru (Inventor výhodou).
Anglický jazyk (min. úroveň B2) - každodenní komunikace v angličtině.
Ochota cestovat.

Nabízíme:

13. plat.
5 týdnů dovolené.
Flexibilní pracovní doba.
Příspěvky na PP/ŽP/stravování.
Podpora dalšího vzdělávání - individuální budgety pro rozvoj zaměstnance.
Zázemí silné nadnárodní společnosti s příjemným pracovním a kooperujícím prostředím.

Kontakty:

Barbora Tabášková, 597479237, btabaskova@specialist.cz

Souhlasím s uchováváním, správou a zpracováním mých osobních údajů dle aktuální platné legislativy o ochraně osobních údajů.