Detail nabídky3437/2018/Procesní inženýr

Lokalita:

okr. Opava

Hledáme technicky zdatné kandidáty pro zahraniční společnost, kteří mají zkušenosti v oblasti procesů a rádi by využívali svou znalost AJ nebo NJ.

Náplň práce:

Účast na procesu zdokonalování ve výrobě
Zajišťování plynulého chodu výroby
Koordinace činností s údržbou při poruchách a závadách, vč. dokumentace
Práce s výrobními daty a údaji
Spolupráce s externími dodavateli

Požadujeme:

SŠ; VŠ vzdělání s elektro zaměřením
Min. 3 roky praxe ve výrobní (strojírenské) společnosti
Znalost výkresové dokumentace v oblasti elektro
Znalost vyhl. 50/78 Sb.§ 6
Znalost SIMATIC
Aktivní znalost AJ nebo NJ
Rozhodnost, schopnost pracovat pod tlakem
Flexibilita a komunikační dovednosti

Nabízíme:

Mzda dle zkušeností zájemce
Pružná pracovní doba
Nadstandardní příplatky
Benefitní systém - Cafeteria systém, penzijní připojištění, životní pojištění, příspěvek na dopravu apod.
Školení a vzdělávání

Kontakty:

Kamila Zabavíková, 597 479 237, kzabavikova@specialist.cz

Souhlasím s uchováváním, správou a zpracováním mých osobních údajů dle aktuální platné legislativy o ochraně osobních údajů.