Detail nabídky3415/2018/Projektový inženýr

Lokalita:

Okres Vsetín

Pro našeho klienta - společnost, která působí v oblasti automotive, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektového inženýra.

Náplň práce:

Zodpovědnost za řízení nových výrobních projektů (od jeho zadání klientem až po spuštění sériové výroby).
Spolupráce se členy projektového týmu (R/D, technologie, zákazník, kvalita, controller).
Vytvoření projektového plánu, realizace dílčích aktivit směřujících ke spuštění projektu, dohled nad dodržením termínů, rozpočtu a cílů projektu.
Pravidelný reporting.
Komunikace se zákazníkem a úzká spolupráce s výrobou.
Příprava vzorků, zkoušek a technické dokumentace.

Požadujeme:

Komunikativní znalost Anglického jazyka (min. B2).
SŠ nebo VŠ technického zaměření.
Technické myšlení.
Znalost standardů automotive a nástrojů procesní kvality.
Zkušenosti na obdobné pozici.
Zodpovědný přístup, samostatnost, pečlivost.

Nabízíme:

Stabilní práci v rozvíjející se mezinárodní společnosti.
Motivující finanční ohodnocení.
Stravenky.
5 týdnů dovolené.
Firemní akce.
Profesní využívání angličtiny.

Kontakty:

Barbora Tabášková, 597479237, btabaskova@specialist.cz

Souhlasím s uchováváním, správou a zpracováním mých osobních údajů dle aktuální platné legislativy o ochraně osobních údajů.