Detail nabídky3393/2018/Technický key account manager

Lokalita:

okr. Frýdek-Místek

Naším klientem je dynamická zahraniční společnost, která se zabývá designem a výrobou technických řešení v oblasti energetiky. V současné době do této společnosti hledáme člověka, který bude pečovat o potřeby klientů, popřípadě jim nabízet vhodné alternativy servisních služeb.

Náplň práce:

Koordinace servisních služeb pro klíčové zákazníky
Komunikace se zákazníky navrhován optimálních řešení servisních služeb,
Zodpovědnost za dodržování preventivních opatření, oprav a údržby
Prodej nových náhradních dílů a servisních služeb (interní nebo subdodavatelé)
Administrativa spojená s obchodními případy od A - Z
Krátké služební cesty (cca 30% náplně práce na cestách)

Požadujeme:

VŠ vzdělání technického zaměření
Technické znalosti, zkušenosti, orientace ve výkresové dokumentaci, obchodnický duch
AJ pokročilá úroveň (minimálně B2 - každodenní komunikace), další jazyky velkou výhodou
Pokročilé znalosti MS office
Technické myšlení, pro-zákaznický přístup a empatie
Flexibilita a aktivní přístup
Organizační dovednosti

Nabízíme:

Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Notebook, mobilní telefon
13. plat
Stravenky
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Občerstvení na pracovišti
Firemní akce aj.

Kontakty:

Petra Richtárová, 597 479 237, prichtarova@specialist.cz