Detail nabídky3386/2017/Technik kvality

Lokalita:

Okres Frýdek-Místek

Našim významným klientem je společnost působící v oblasti automotive. V současnosti hledáme vhodné kandidáty na pozice Technika interní kvality, Technika zákaznické kvality a Technika dodavatelské kvality.

Náplň práce:

Analýza neshodných dílů.
Tvorba dokumentace.
Spoluúčast na nových projektech.
Spolupráce při procesu zavádění do výroby.
Komunikace s interními i externími zákazníky.
A další kompetence, které se váží k výše uvedeným pozicím z různých oblastí kvality .

Požadujeme:

Anglický jazyk - komunikativní úroveň.
SŠ nebo VŠ v technickém oboru.
Adekvátní praxe na obdobné pozici.
Znalost systémů řízení kvality.
Znalost ISO 9001, ISO TS 16949, ISO 9000, ISO TS (v závislosti na pozici).
Schopnost samostatně organizovat a řídit svou práci.
Výborné komunikační dovednosti a asertivní jednání.

Nabízíme:

Zázemí stabilní společnosti.
Notebook, mobilní telefon.
Částečně pružná pracovní doba.
Firemní vzdělávání.
Stravenky.

Kontakty:

Barbora Tabášková, 597479237, btabaskova@specialist.cz

Souhlasím s uchováváním, správou a zpracováním mých osobních údajů dle aktuální platné legislativy o ochraně osobních údajů.