Detail nabídky3378/2017/Konstruktér plastových dílů

Lokalita:

Ostravsko

Informace o klientovi:

Chcete být součástí NOVÉHO R&D týmu?

Pro našeho významného klienta v současné době hledáme Konstruktéra ve 3D, který se bude podílet na vývoji produktů s bezdrátovým připojením.

Náplň práce:

Aktivní spolupráce s celým vývojovým týmem
Mechanický návrh speciálních plastových výrobků s bezdrátovým připojením ve 3D (Solidworks)
Vyhotovení výkresové a projektové dokumentace
Komunikace se zahraničním vývojovým oddělením v anglickém jazyce

Požadujeme:

Prokazatelné zkušenosti s konstrukcí ve 3D (Solidworks, Catia aj.)
Zkušenosti s konstrukcí plastů
SŠ, VŠ - technického směru
Anglický jazyk - minimálně středně pokročilá úroveň (téměř každodenní komunikace v anglickém jazyce)
Tvořivost a analytické myšlení
Samostatnost a zároveň týmový duch

Nabízíme:

Dobrá firemní kultura a přátelské prostředí
Flexibilní pracovní doba
13. a 14. plat
Prémie
Flexi Pass
Příspěvek na dopravu
Firemní kurzy AJ aj.

Kontakty:

Petra Richtárová, 597 479 237, prichtarova@specialist.cz

Souhlasím s uchováváním, správou a zpracováním mých osobních údajů dle aktuální platné legislativy o ochraně osobních údajů.