Detail nabídky3362/2017/Projektový inženýr - junior

Naším klientem je zahraniční výrobní společnost strojírenského zaměření, působící v Moravskoslezském kraji. Pro tuto společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektový inženýr - junior. Pokud tedy hledáte novou příležitost a možnost seberealizace, neváhejte zaslat Vaše CV!

Náplň práce:

Zodpovědnost za úspěšný start a implementaci nových projektů.
Plánování projektů a jeho jednotlivých stádií (od prvotního zájmu zákazníka až po realizaci do výroby).
Úzká spolupráce se zaměstnanci napříč firmou.
Dohled nad plněním plánu projektu.
Jednání se zákazníky.
Denní komunikace s nadřízeným a zákazníky v anglickém jazyce.

Požadujeme:

Anglický jazyk, min. úroveň B2.
VŠ nebo SŠ strojírenské zaměření. Pozice je vhodná pro absolventy.
Výborné organizační a komunikační dovednosti.
Samostatná osobnost s proaktivním přístupem.
Systematičnost a plánovitý přístup.

Nabízíme:

Odpovídající mzdové ohodnocení.
Individuální rozvoj a možnost profesního růstu.
Pružná pracovní doba.
Stravenky.

Kontakty:

Barbora Tabášková, 597479237, btabaskova@specialist.cz

Souhlasím s uchováváním, správou a zpracováním mých osobních údajů dle aktuální platné legislativy o ochraně osobních údajů.