Detail nabídky3346/2017/Specialista e-commerce

Lokalita:

Třinecko

Hledáme pro nově vzniklou pozici v oblasti e-commerce aktivního kandidáta/kandidátku se vztahem k IT, informačním technologiím a k obchodu.

Náplň práce:

Zodpovědnost za přípravu a realizaci nových e-commerce projektů Koordinace a řízení vývoje webových stránek a e-shopu Komunikace s koncernovým IT oddělením ohledně optimalizace českého e-shopu Testování a kontrola provedených změn na e-shopu (a to v deskotopové nebo mobilní aplikaci) Spolupráce na tvorbě propagační strategie e-shopu Analýzy a vyhodnocování prodeje a sledování trhu, reporting

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru (ideálně ve vztahu k IT) Pokročilá znalost práce s MS Office, výhodou znalost platformy magento či content marketingu Praxe v obdobné e-shopu je výhodou AJ na komunikativní úrovni Komunikační a prezentační dovednosti Analytické myšlení Dovednost zpracovávat informace, vidět detail i souvislosti Ochota se učit Schopnost samostatně pracovat a jednat Pozitivní myšlení, týmový duch, férové jednání

Nabízíme:

Odpovídající mzdové ohodnocení včetně odměn Pružná pracovní doba 25 dnů dovolené Finanční příspěvek na dovolenou Roční prémie dle hospodářského výsledku firmy

Kontakty:

Jindřiška Karásková, 597 479 237, jkaraskova@specialist.cz

Souhlasím s uchováváním, správou a zpracováním mých osobních údajů dle aktuální platné legislativy o ochraně osobních údajů.