Detail nabídky3343/17 / Projektový inženýr

Lokalita:

okres Frýdek Místek

Naším klientem je zahraniční výrobní společnost strojírenského zaměření, působící v Moravskoslezském kraji. Na tuto pozici hledáme projektového inženýra.

Náplň práce:

Zodpovědnost za úspěšný start a implementaci nových projektů
Plánování projektů a jeho jednotlivých stádií (od prvotního zájmu zákazníka až po realizaci do výroby)
Úzká spolupráce se zaměstnanci napříč firmou
Dohled nad plněním plánu projektu
Jednání se zákazníky
Denní komunikace s nadřízeným a zákazníky v anglickém jazyce Poznámka: pozice není spojena s častým cestováním

Požadujeme:

VŠ strojírenské zaměření
Min. 3 roky praxe v řízení projektů ve výrobní společnosti
Výborné organizační a komunikační dovednosti
Samostatná osobnost s proaktivním přístupem
Systematičnost a plánovitý přístup
Anglický jazyk minimálně na komunikativní úrovni

Nabízíme:

Zajímavé finanční ohodnocení
Dobrý pracovní kolektiv
Pružná pracovní doba
Stravenky

Kontakty:

Hana Mihulová, 597 479 237, hmihulova@specialist.cz

Souhlasím s uchováváním, správou a zpracováním mých osobních údajů dle aktuální platné legislativy o ochraně osobních údajů.