Detail nabídky3341/17 / Obchodní asistentka

Lokalita:

Okres Karviná

Pro našeho klienta, stabilní českou společnost působící v oblasti průmyslu, hledáme vhodné kandidátky na pozici Obchodní asistentky.

Náplň práce:

Vyřizování objednávek.
Zpracování fakturace, tuzemských i zahraničních plateb.
Vedení pokladny.
Zpracování docházky, evidence stravenek.
Organizování služebních cest a jejich následné vyúčtování.
Správa vozového parku.
Zajištění chodu kanceláře, vč. organizace schůzek, zajištění občerstvení, péče o návštěvy apod.

Požadujeme:

Ekonomické vzdělání SŠ/VŠ.
Analogickou praxi.
Komunikativní znalost AJ.
Pokročilá znalost MS Office.
Řidičský průkaz sk. B.
Trestní bezúhonnost.
Reprezentativní a prozákaznické vystupování.
Pečlivost, samostatnost, organizační schopnosti.

Nabízíme:

Příjemné pracovní prostředí.
Smlouva na dobu neurčitou.
5 týdnů dovolené.
Mobilní telefon.
Možnost dalšího vzdělávání.

Kontakty:

Barbora Tabášková, 597479237, btabaskova@specialist.cz

Souhlasím s uchováváním, správou a zpracováním mých osobních údajů dle aktuální platné legislativy o ochraně osobních údajů.