Detail nabídky3336/17 / Konstruktér - vývojový pracovník

Lokalita:

Moravskoslezský kraj

Pro našeho významného klienta, velkou zahraniční společnost působící v oblasti automotive, aktuálně hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici Konstruktéra.

Náplň práce:

Návrh konceptu výrobku a detailní konstrukce komponentů ve 3D.
Komunikace se zákazníky a dodavateli.
Technické projednávání případných změn se samotným
zákazníkem.
Zodpovědnost za ověření a spolehlivost konstrukčního návrhu a výrobku.
Provádění obhajoby technických řešení, koordinace zhotovení prototypů a jejich technické zkoušky.
Příprava technické specifikace komponentů a spolupráce na vývoji testovacích procedur.
Spolupráce s ostatními členy týmu.
Podpora zabezpečení hladké návaznosti na zavedení do sériové výroby.

Požadujeme:

Zkušenosti v oblasti mechanické konstrukce.
Znalost některého z CAD 3D softwaru (ProE, Ideas, Catia..)
Anglický jazyk na pokročilé úrovni.
Německý jazyk výhodou.
Schopnost týmové práce i samostatnost v řešení úkolů.
Technické myšlení, analytické komunikační a vyjednávací schopnosti.

Nabízíme:

Částečně pružná pracovní doba.
25 dnů dovolené.
Variabilní systém bonusů.
Příspěvek na PP.
Jazykové a jiné odborné vzdělávání aj.

Kontakty:

Barbora Tabášková, 597479237, btabaskova@specialist.cz

Souhlasím s uchováváním, správou a zpracováním mých osobních údajů dle aktuální platné legislativy o ochraně osobních údajů.