Detail nabídky3330/17 / Seřizovač

Lokalita:

Ostravsko-Karvinsko

Pro našeho významného klienta, kterým je zahraniční výrobní společnost, působícího v Moravskoslezském kraji hledáme vhodné kandidáty na pozici Seřizovače CNC.

Náplň práce:

Seřízení a obsluha CNC strojů
Nastavení parametrů stroje dle specifikace zakázky
Základní údržba stroje
Práce s měřidly a kalibry
Spolupráce na studii proveditelnosti nového výrobku
Aktivně se podílí na řešení technologických problémů
Příprava a vytváření nástrojů pro tvarování podle zadaného výkresu

Požadujeme:

Vzdělání - obor mechanik strojů, seřizovač aj.
Technické a analytické myšlení
Manuální zručnost
Samostatnost a spolehlivost
Praxe výhodou, pozice vhodná i pro absolventy

Nabízíme:

Zázemí stabilní zahraniční společnosti
Přátelské a moderní prostředí
Velmi dobré platové ohodnocení
Mimořádné odměny
Nástup možný ihned

Kontakty:

Petra Lazecká, 597 479 237, plazecka@specialist.cz

Souhlasím s uchováváním, správou a zpracováním mých osobních údajů dle aktuální platné legislativy o ochraně osobních údajů.