Detail nabídky3325/17 / Finance Controller

Lokalita:

okres Nový Jičín

Pro našeho klienta - zahraniční výrobní společnost v současné době hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Finance Controller.

Náplň práce:

Tvorba reportingu pro českou dceřinou společnost a zahraniční mateřskou společnost,
správa finanční agendy řízené evropským finančním ředitelem,
řízení finančních projektů,
zlepšování finančních procesů, zlepšování reportingových a konsolidačních procesů,
spolupráce s interními a externími auditory,
účast ve schvalovacích finančních procesech.

Požadujeme:

VŠ vzdělání ekonomického směru,
min. 5 let odborné praxe v oblasti controllingu ve výrobní společnosti,
zkušenosti s řízením projektů,
zkušenosti s vedením týmu,
pokročilá znalost AJ - užití na denní bázi,
znalost SAP, MS Office,
schopnost stanovovat priority,
výborné prezentační dovednosti,
inovativní myšlení a proaktivita,
organizační schopnosti.

Nabízíme:

Flexibilní pracovní doba ( pevný čas 8:30 - 13:30),
25 dní dovolené, 2 sick days,
příspěvek na dopravu,
příspěvek na stravování,
bonusový systém,
jazykové kurzy, odborné školení,
příspěvek na důchodové připojištění.

Kontakty:

Hana Mihulová, 597 479 237, hmihulova@specialist.cz

Souhlasím s uchováváním, správou a zpracováním mých osobních údajů dle aktuální platné legislativy o ochraně osobních údajů.