Detail nabídky3324/17 / Communication, marketing & PR manager

Lokalita:

Moravskoslezský kraj

Pro našeho významného klienta tj. velkou zahraniční společnost pro automobilový průmysl v současné době hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici Communication and PR manager.

Náplň práce:

Zodpovědnost za vnější i vnitřní komunikaci
Vytvoření marketingové strategie firmy
Brand management
Organizace CSR projektů
Zodpovědnost za veškeré PR - reklamní kampaně, tiskové zprávy, novinářských akcí, mediálních plánů apod.
Kontrola a koordinace činností 2 podřízených
Reporting se zahraničním managementem (AJ)

Požadujeme:

VŠ vzdělání ekonomického nebo humanitního směru
Pokročilá znalost AJ (denní využití)
Min. 5 let zkušeností na téže pozici (Communication manager, marketing manager and PR)
Výborné dovednosti na PC
Řidičský průkaz sk. B
Zkušenosti v programu SAP výhodou
Znalost a orientace v sociálních médiích
Vynikající komunikační a prezentační dovednosti
Schopnost analytického myšlení

Nabízíme:

Zajímavé finanční ohodnocení, bonusový systém
Pružná pracovní doba
25 dnů dovolené
Služební automobil
Příspěvek na PP
Dotované stravování aj.

Kontakty:

Petra Lazecká, 597 479 237, plazecka@specialist.cz

Souhlasím s uchováváním, správou a zpracováním mých osobních údajů dle aktuální platné legislativy o ochraně osobních údajů.