|      

  

Detail nabídky3322/17 / Manažer oddělení plánování výroby - automobilový průmysl


Lokalita:

Ostravsko


Informace o klientovi:

Naším klientem je zahraniční výrobní firma, která dodává své produkty pro automobilový průmysl. V souvislosti s rozvojem firmy hledá zkušeného aktivního kandidáta na pozici vedoucí oddělení plánování výroby.


Náplň práce:

Zodpovědnost za optimální plánování výroby., optimální využívání strojů a zajištění výrobních termínů u jednotlivých zakázek. Plánování obalového materiálu pro noční a odpolední směny v komunikaci s příslušnými spolupracovníky. Vedení oddělení plánování - technici přípravy, nákupčí. Stanovení střednědobé a dlouhodobé potřeby pracovních sil ve spolupráci s vedením výroby. Měsíční vytváření plánů odbytu pro období + 12 měsíců (průběžné plánování). Nepřetržitá optimalizace stavu zásob surovin, polotovarů a hotových výrobků s cílem snížení nákladů na skladování. Provádění měsíčních soupisů zásob (inventur) v systémových skladech relevantních pro výrobu. Komunikace se zákazníky a realizace jejich požadavků. Spolupráce s logistikou a s týmy zlepšování výrobních procesů. Práce s ERP systémem. Aktivní komunikace s vedoucími pracovníky firmy včetně komunikace s mateřskou firmou v zahraničí. Sledování dodacích termínů, aktivní řešení problémů.


Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání Praxe min. 3 roky v seniorní nebo manažerské pozici v oblasti plánování výroby ideálně pro automobilový průmysl. PROKAZATELNÁ znalost a zkušenost s velkokapacitním plánováním a optimalizací výroby. Aktivní znalost NJ (která je jednoznačně preferována) nebo AJ (slovem i písmem). Organizační schopnost. Schopnost týmové spolupráce. Znalost práce s PC (MS Office, Internet, Outlook).ŘP sk. B.


Nabízíme:

Zajímavé finanční ohodnocení. Možnost dalšího profesního růstu. 5 týdnů dovolené. Příspěvek na stravování ve formě stravenek.


Kontakty:

Jindřiška Karásková, 597 479 237, jkaraskova@specialist.cz

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici vyplňte prosím následující formulář.


 

Souhlasím s uchováváním, správou a zpracováním mých osobních údajů dle aktuální platné legislativy o ochraně osobních údajů.