Detail nabídky3321/17 / Inženýr kvality - automotive

Lokalita:

okres Vsetín

Pro našeho významného klienta, kterým je zahraniční výrobní společnost hledáme vhodné kandidáty/ky na pracovní pozici INŽENÝRA KVALITY pro automobilový průmysl.

Náplň práce:

Spolupráce v rámci projektů kvality, validace nových procesů a jejich zavádění do výroby (PPAP).
Participace na zákaznickém auditu v rámci sériové výroby.
Udržování vztahů se zákazníky a mapování jejich potřeb, poskytování zpětné vazby, dodržování termínů, analýza reklamací
Analýza příčiny vzniku problémů v kvalitě
Uplatňování standardů kvality, tvorba plánu kontrol a jejich realizace
Audit procesů a produktů v souladu s akčním plánem.
Podpora výroby při dodržování standardů kvality (školení, komunikace, tvorba vzorků pro vizuální kontrolu).
Zlepšování standardů kvality ve výrobě a jejich aktualizace

Požadujeme:

SŠ, VŠ vzdělání technického zaměření
Zkušenosti z výrobní automobilové společnosti
Znalosti o kvalitě nástrojů, jako je PPAP, FMEA, APQP aj.
Zkušenosti s řešením problémů na základě metodiky 8D
Zkušenosti s ISO TS 16949, ISO 9001 a VDA 6.3 (minimálně 3 roky).
Pokročilá úroveň angličtiny – B2, plynulá komunikace.
Schopnost týmové spolupráce v rámci multifunkčního týmu

Nabízíme:

Stabilní práci v rozvíjející se mezinárodní společnosti
Motivující finanční ohodnocení
Stravenky
5 týdnů dovolené
Firemní akce
Profesní využívání angličtiny

Kontakty:

Petra Richtárová, 597 479 237, prichtarova@specialist.cz

Souhlasím s uchováváním, správou a zpracováním mých osobních údajů dle aktuální platné legislativy o ochraně osobních údajů.