|      

  

Detail nabídky3316/17 / CEO - automotive plant


Lokalita:

Ostravsko


Informace o klientovi:

Naším klientem je zahraniční výrobní závod dodávající plastové výrobky pro automobilový průmysl (Tier 1, OEM)


Náplň práce:

Co vás čeká ? Po 6měsíčním zaškolení převzetí kompletní zodpovědnosti za celý český závod, proces plné automatizace a neustálá a nekončící práce s lidmi, zajištění požadovaných výsledků z pohledu efektivity, termínů, kvality a ziskovosti.


Požadujeme:

Hledáme manažera s prokazatelnými manažerskými zkušenostmi v závodech, které vyrábějí a dodávají plastové výrobky pro automobilový průmysl (Tier 1.OEM). Manažerskými zkušenostmi se míní CEO Pozice v menší firmě (cca 100 zaměstnanců) nebo výrobní manažer ve velké společnosti na výrobu plastů pro automobilový průmysl, který má dobré ekonomické povědomí a je schopen jednat se zahraničními zákazníky na odpovídající úrovni. Další požadované kompetence: - výborná znalost NJ, schopnost vést obchodní jednání, efektivně komunikovat s mateřskou společnsotí - velmi dobrá orientace v oblasti technologie plastů - výkonová orientace a schopnost efektivně řešit problémy - komunikační a prezentační dovednosti, schopnost argumentovat, jednat se zákazníky - silný leadershipa a schopnsot motivovat, nadchnout a spojovat zaměstnance - pozitivní a optimistický přístup Výhodou bude, pokud budete umět - znalost AJ


Nabízíme:

Nabízíme odpovídající manažerské ohodnocení TOP pozice.


Kontakty:

Jindřiška Karásková, 597 479 237, jkaraskova@specialist.cz

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici vyplňte prosím následující formulář.


 

Souhlasím s uchováváním, správou a zpracováním mých osobních údajů dle aktuální platné legislativy o ochraně osobních údajů.